Buty dla wegan • Craftmano Agnieszka Kopczyńska


Opis

Weganizm nie ogranicza się jedynie do diety wykluczającej mięso oraz produkty odzwierzęce, ale i promuje wyeliminowanie tego typu produktów ze składu wszelkich innych towarów, takich jak kosmetyki, ubrania czy buty.

Nie jest to łatwe, ponieważ nie zawsze można uzyskać wszystkie potrzebne informacje na temat danego produktu. Niektóre firmy w pełni świadomie starają się zataić pewne praktyki, które nie cieszą się popularnością, jak np. testy na zwierzętach czy używanie dużej ilości sztucznych, szkodliwych barwników.

Jednak pomimo tych trudności, wielu osobom udaje się zbudować bazę zaufanych firm, które produkują swoje towary zgodnie z wegańską filozofią bez zanieczyszczania środowiska i niepotrzebnego cierpienia zwierząt.

Buty dla wegan

Osoby poszukujące wegańskiego obuwia na co dzień powinny zapoznać się z ofertą sklepu Craftmano. W ofercie znaleźć można trampki, przy których tworzeniu nie wykorzystuje się produktów odzwierzęcych.

Trampki i tenisówki Inkamos są produkowane przez niewielkie manufaktury zlokalizowane w Peru. Kolorowa tkanina, Manta Peruana, która ozdabia buty, jest związana z kulturą Inków. Dawniej była ona tkana ręcznie, obecnie używa się do tego celu prostych narzędzi.

Trampki są wytrzymałe, wykonane z dbałością o detale. Podwójne przeszycie zabezpiecza buty przed rozerwaniem na pięcie. Powinny długo służyć swojemu właścicielowi. Buty są tworzone ręcznie, więc gwarantuje to niepowtarzalność każdego egzemplarza.

Osoby lubiące barwne trampki, etniczne wzory, pragnące wyróżniać się z tłumu z pewnością będą zachwycone obuwiem.

Polityka firmy

Sklep podejmuje współpracę z zakładami rzemieślniczymi znajdującymi się w ubogich krajach, takich jak Kenia, Peru czy Nepal. Promuje ich produkty oraz dba o sprawiedliwy i zrównoważony podział dochodu ze sprzedaży towarów.

W ofercie znajdują się ubrania, obuwie, akcesoria czy elementy dekoracji wnętrz. Każdy produkt nawiązuje do kultury jego wytwórcy, co z pewnością przyciągnie wiele osób, które lubią motywy etniczne.

Każda osoba kupująca w sklepie wspiera małe przedsiębiorstwa bez niszczenia środowiska naturalnego.

Dodano: 2019-06-10

Źródło:
https://sklep.craftmano.pl/pl/c/Obuwie/36


Autor: Borys Kaczmarczyk


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

Craftmano Agnieszka Kopczyńska

Telefon: 698 653 111

WWW: https://sklep.craftmano.pl/

Miejscowość: Poznań

Adres: Poznańska 27

Kod pocztowy: 60-850

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Wiele osób marzy o tym, żeby mieć piękny taras, na którym będą mogli latem wypić kawę czy poczytać książki. Jak wybrać odpowiedni materiał na taras? Czym kierować się pr

Grupa TENSE

Internet to potęga. Chyba nie trzeba nikogo przekonywać o prawdziwości owego twierdzenia. W czym tkwi zatem siła opisywanego medium? Przede wszystkim w jego ekspansyw

Kaskada Hotel&Restauracja

Czasami chciałoby się uciec od rzeczywistości i spędzić czas z dala od domu. Niestety, nie zawsze ma się do tego możliwość. Można jednak zaprosić kogoś bliskiego i tym samym spędzić r

© All rights reserved | bernadetta-film.pl 2019.