http://intc.pl/ | Meble łazienkowe na wymiar Rzeszów


Opis

Łazienka coraz częściej traktowana jest jako pomieszczenie reprezentacyjne, o podwyższonym standardzie estetycznym. W zapewnieniu w niej ładu wizualnego i porządku pomaga wyposażenie jej w meble. Służą one do przechowywania kosmetyków, chemii gospodarczej, ręczników oraz akcesoriów pielęgnacyjnych. W zależności od swojego przeznaczenia meble do łazienki mają różne rozwiązania konstrukcyjne i rozmiary. Dostępne są wersje:

  • stojące,
  • wiszące,
  • pod umywalkę,
  • boczne,
  • wolnostojące.

Mogą także mieć formę szuflad z drzwiczkami lub występować jako same półki. Istotne jest, aby dokładnie odzwierciedlały potrzeby użytkowe domowników oraz wykazywały spójność estetyczną ze stylem łazienki i jej paletą barwną.

 

Preferencje aranżacyjne i funkcjonalne najlepiej realizują meble na zamówienie. To rozwiązanie maksymalnie wykorzystujące istniejącą przestrzeń, specyfikę rozmieszczenia instalacji wodno-kanalizacyjnej, pozwalające na idealne zharmonizowanie stylistyczne elementów wystroju. Szukając solidnie wykonanych mebli łazienkowych na wymiar od firmy z Rzeszowa warto zainteresować się ofertą pracowni stolarskiej INTC. Dzięki zaawansowanemu zapleczu technicznemu z zakresu obróbki drewna i płyt MDF firma wykonuje usługi ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, podejmuje się też niestandardowych zleceń, według ścisłej specyfikacji zleceniodawcy. Produkty są estetyczne, trwałe i łatwe w czyszczeniu. Firma dba o satysfakcję klienta przez dokładność i szybkość realizacji zamówień, a także konkurencyjne ceny. Dysponuje też bogatą ofertą materiałów pozwalających na idealne skorelowanie mebli z kolorystyką kafelek i dominującą stylistyką łazienki. Mogą być one wykonane zgodnie z intencjami projektowymi inwestora i jego budżetem:

  • z drewna,
  • z oklein naturalnych,
  • płyt lakierowanych na połysk,
  • płyt laminowanych lub wykończonych szkłem.

 

Same fronty mogą reprezentować minimalistyczną prostotę lub być poddane zabiegowi frezowania, mogą być wykonane z jednego materiału, w wersji monochromatycznej, bądź stanowić kompozycję faktur i barw. Każda z opcji wpisuje się w obecne trendy.

Dodano: 2019-04-14

Źródło:
http://intc.pl/meble-lazienkowe-na-wymiar/


Autor: Robert Wójcik


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

INTC PRACOWNIA STOLARSKA

Telefon: +48 608 762 691

WWW: http://intc.pl/

Miejscowość: Krzemienica

Adres: Krzemienica 553

Kod pocztowy: 37-127

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Przedsiębiorstwo Buczek - Piotr Buczek

Kupno mebli i wykańczanie wnętrz może być świetną zabawą. Klienci wcale nie muszą stresować się cenami i doborem właściwych rozwiązań. Takie firmy jak Buczek Meble zapewniają wsparci

Pianfol Sp. z o. o.

Jeśli działasz w branży logistycznej lub produkcyjnej i handlowej, przez co interesują Cię sposoby zabezpieczenia towaru przed uszkodzeniami mechanicznymi, to sprawd

© All rights reserved | bernadetta-film.pl 2019.