Listwy stelażowe - Tartak Rybojady Lidia Kapała


Opis

Wysokiej jakości drewno jest niezbędne przy budowie, remoncie czy wyposażaniu domu. W znanych sieciach sklepów zakup wysokiej jakości drewna w przystępnej cenie jest praktycznie niemożliwy, dlatego warto od razu udać się do sprawdzonego i zaufanego tartaku, który przyjmie zlecenie i sumiennie je wykona. Warto zatem zrobić rozeznanie na rynku, popytać znajomych czy poszukać w Internecie informacji o firmie, z usług której warto skorzystać.

Istnieje wiele rodzajów produktów drewnianych, które pełnią różne funkcje. Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się prefabrykaty drewniane, takie jak: frezy oraz listwy stelażowe. Wspomniane listwy stelażowe służą głównie do wykonywania mebli, a produkowane są zarówno z drewna pochodzącego z drzew liściastych, jak i iglastych.

Wysokiej jakości prefabrykaty drewniane produkuje Tartak Rybojady Lidia Kapała, to firma, która od 1990 roku specjalizuje się w wykonywaniu tarcicy iglastej oraz liściastej, wykorzystywanej przede wszystkim do produkcji listw stelażowych. Oferta tartaku skierowana jest do osób indywidualnych, ale głównie do producentów mebli z kraju i zagranicy. Wielu przedsiębiorców zajmujących się wykonywaniem mebli, nawiązało z tartakiem stałą współpracę, która przynosi obopólne korzyści. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Rybojady w województwie lubuskim, jednak bardzo liczne grono stałych klientów pochodzi również z wielkopolski.

Tartak stawia na produkcję wysokiej jakości listw stelażowych, wykonanych z surowca pochodzącego wyłącznie z zaufanych lasów, posiadających certyfikaty, świadczące o wysokiej jakości drzew. Dzięki takiemu podejściu, wszystkie produkty cechuje wysoki poziom wykonania, dzięki czemu służą klientom przez długie lata. Firma natomiast z każdym rokiem pozyskuje coraz to nowych klientów, którzy zadowoleni z usług i profesjonalnego podejścia decydują się na nawiązanie trwałych kontraktów, będących podstawą długiej współpracy. Szczegóły dotyczące oferty dostępne są na stronie internetowej, istnieje również możliwość bezpośredniego kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.

Dodano: 2019-02-27

Źródło:
http://www.tartakrybojady.pl/oferta/fryzy-i-listwy/


Autor: Katarzyna Kamińska


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

Tartak Rybojady Lidia Kapała

Telefon: 665 550 009

WWW: http://www.tartakrybojady.pl/

Miejscowość: Rybojady

Adres: Rybojady 15

Kod pocztowy: 66-320

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

BHPEX sp. j.

Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy nieraz są lekceważone. Warto jednak pamiętać, że czasem niewielki błąd czy pomyłka doprowadzają do utraty zdrowia czy nawet życia. Dlatego warto pos

STIER S.C.

Na uszczelnienie okien powinien zdecydować się każdy, kto do tej pory tego nie zrobił. Jest to potrzebne nawet w budynkach energooszczędnych, które posiadają specjalne okna, gdyż nawe

© All rights reserved | bernadetta-film.pl 2019.