Ślub w Las Vegas to świetny pomysł


Opis

Każda para marzy o ślubie i podróży poślubnej, które zapamięta się na całe życie. Ślub w Las Vegas to świetny pomysł. Myślisz, że to niemożliwe i tylko na filmach hollywoodzkich takie śluby są na porządku dziennym? Otóż wcale nie, musisz tylko wejść na slubzagranica.pl i sprawdzić, co może zaoferować swoim klientom rekomendowana firma, która już od ponad piętnastu lat działa w branży, współpracując z ponad 200 biurami podróży i innymi instytucjami z branży, organizując śluby w różnych zakątkach świata, także w Las Vegas, bo nie od dziś wiadomo, że ślub w Ameryce to marzenie wielu Par Młodych.

Rekomendowana firma organizująca ślub w różnych zakątkach świata, zatrudnia profesjonalistów, którzy od wielu lat działają w branży i swój zawód uprawiają z wielką pasją i zaangażowaniem. Jako że firma współpracuje tylko z najlepszymi i sprawdzonymi partnerami biznesowymi, gwarantuje swoje usługi na najwyższym poziomie. Co ważne, firma mając na uwadze dobro klientów, stara się dopasować ofertę do ich potrzeb i wymagań, spełniając ich najskrytsze marzenia..

Na co możesz liczyć decydując się na taki ślub za granicą? Musisz pamiętać, że w Las Vegas możesz bardzo szybko otrzymać ślub, tam w niemal każdym hotelu są kapliczki ślubne, gdzie można wziąć ślub symboliczny, ale można też wziąć ślub cywilny, taki prawdziwy, w czym z chęcią pomaga rekomendowana firma.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje taki ślub w Las Vegas? Taka minimalna cena za dwie osoby to ok. 17 500 złotych, ale nie jest to cena wiążąca, gdyż wszystko zależy od aktualnych kursów walut i ponadto, m.in.:

  • od cen biletów za przelot samolotem i innymi środkami lokomocji
  • od rodzaju hotelu, w jakim się zatrzymają młodzi
  • cen za organizację uroczystości ślubnej, w tym dokumenty, tłumaczenia, opłaty administracyjne, dekoracja sali, fotograf, muzyka i wiele innych.

Jednak to nie wszystko, w Las Vegas możesz odwiedzić kasyno i zobaczyć na własne oczy, jak to jest zagrać w ruletkę. Las Vegas to też wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia, to liczne centra rozrywki, baseny i parki wodne, a także słynne bary i restauracje.

Dodano: 2019-03-11

Źródło:
https://www.slubzagranica.pl/slub-cywilny-za-granica/slub-w-las-vegas/
https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Aluby_w_Las_Vegas
https://f.kafeteria.pl/temat-5562682-czy-brala-ktoras-z-was-slub-w-las-vegas/

Autor: Borys Kaczmarczyk


Dodaj komentarz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!
Social:

Ślub za granicą

Telefon: +48 22 614 00 00

WWW: https://www.slubzagranica.pl

Miejscowość: Warszawa

Adres: Puławska 117a

Kod pocztowy: 02-707

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

FIRMY W OKOLICY

Geoscanners Polska - TMT Projekt sp. z o. o.

Przedsiębiorstwo Geoscanners Polska to jedna z wiodących firm, które trudnią się na naszym rynku badaniami georadarowymi. Do realizacji swoich obowiązkó

Przedwczesny wytrysk ranking

Problem przedwczesnego wytrysku oraz słabej erekcji dotyczy wielu mężczyzn niezależnie od wieku. Producenci leków i suplementów diety od wielu lat wprowadzają na rynek produkty,

Polski Materac

Nasz tryb życia często jest wręcz niepokojąco szybki - jemy w biegu, nie dbamy o jakość swojego snu, w niedbały sposób dobieramy przedmioty codziennego użytku, nie zastanawiając si

© All rights reserved | bernadetta-film.pl 2019.